Κέδρος Αγίας Μαρίνας Σκυλλούρας – Κούρρης Ερήμης 1-1

Τελευταία ενημέρωση από Mike Poullis

Η πρόκριση θα κριθεί στον επαναληπτικό της Τετάρτης 30 Απριλίου

Το Σάββατο ο Κέδρος αντιμετώπισε στον Κοτσιάτη τον Κούρρη Ερήμης για  το πρωτάθλημα ένταξης της Κ.Ο.Π.

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας κατάφερε να προηγηθεί  στο σκορ μόλις στο πρώτο λεπτό με τον Σταύρο αλλά μέχρι το τέλος του πρώτου σαρανταπενταλέπτου οι φιλοξενούμενοι  που ισοφάρισαν στο 16΄ήταν πολύ πιο επικίνδυνοι από τον Κέδρο.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι ποδοσφαιριστές μας ανέβασαν την απόδοση τους και έχασαν αρκετές ευκαιρίες για να ανεβάσουν το σκορ αλλά ήταν άστοχοι.Η πρόκριση στην επόμενη φάση θα κριθεί στον επαναληπτικό της ερχόμενης Τετάρτης 30 του μήνα. Ο αγώνας θα γίνει στην έδρα του Κούρη στην Ερήμη στις 4.00 το απόγευμα.

ΑΠΟΠ Παλαικύθρου - Σουρουκλής Τρούλλων 0-3

Οι επαναληπτικές αναμετρήσεις θα διεξαχθούν την Τετάρτη 30 Απριλίου και ώρα 16:00.

Την ίδια μέρα στις 19:30 θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της ΚΟΠ η κλήρωση των αγώνων της επόμενης φάσης.